2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Leszno
APN
Dodane 24 kwietnia 2024

Zbiór szparagów - Holandia od zaraz!

Wynagrodzenie

13 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Działamy od 2001 roku. Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: pracownik zbioru szparagów

Miejsce pracy: Dongen/Terheijden/Alphen - Holandia

Przewidywany start: początek kwietnia 2024

Długość kontraktu: do końca czerwca

Stawka: 13,27 euro - tygodniowy zarobek od 550 euro na konto.

Godziny pracy: 50-55 godzin w tygodniu, pracuje się też w weekendy

Zakres obowiązków: Praca przy zbiorze szparagów w polu, oraz obróbce, sortowaniu i przycinaniu na hali. Możliwość wyjazdu dla par.

WYMAGANIA

- dyspozycyjność i zaangażowanie,

- gotowość do pracy na zewnątrz

- doświadczenie w pracy na polu przy zbiorach

OFERUJEMY

- holenderską umowę o pracę,

- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,

- wynagrodzenie płatne na konto co 4 tygodnie, możliwość pobierania zaliczek

- dobre warunki finansowe, od 550 euro netto w przeliczeniu na tydzień,

- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,

- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF  (95 euro za tydzień),

- holenderskie ubezpieczenie (144 euro miesięcznie),

- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,

- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,

- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Dodatkowe informacje

Informacji udzielamy również telefonicznie: tel. +48**********09 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

lub w naszym biurze: Agencja Pracy APN 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV poprzez skorzystanie z przycisku APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 905697895