2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Sieraków
Jessica
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy uczniów po szkole - różne działy

Lokalizacja

Sieraków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BA Glass Poland, należąca do międzynarodowej grupy BA GLASS, poszukuje ambitnych pracowników na różnorodne stanowiska w Hucie Sieraków:

  • Elektryk

  • Elektromechanik

  • Ślusarz

  • Tokarz

  • Kierowca wózka widłowego

Jeśli ukończyłeś właśnie zawodówkę lub technikum, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Dlaczego warto dołączyć do BA Glass Poland?

  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia - szkolenia prowadzone pod okiem specjalistów.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w BA GLASS.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna.

  • Dofinansowanie do dojazdów.

  • Praca w zakładzie, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników.

  • Prywatna opieka medyczna w Lux-Med.

  • Świadczenia świąteczne (dodatkowe pieniądze z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy).

  • Spotkania i imprezy firmowe.

  • Wyprawki szkolne dla dzieci.

  • Praca w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym.

  • Stały harmonogram pracy, system zmianowy.

Zadania:

  • Montaż, instalacja, naprawa, konserwacja oraz kontrola różnych instalacji.

  • Instalowanie, obsługa i naprawa maszyn.

  • Ustalanie i usuwanie usterek oraz diagnozowanie uszkodzeń.

  • Czynny udział w procesie produkcyjnym.

  • Współpraca z innymi pracownikami firmy.

Wymagania:

  • Ukończone technikum lub szkoła zawodowa.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym.

  • Komunikatywność i umiejętność logicznego myślenia.

  • Zdolności manualne.

  • Znajomość obsługi komputera.

Zapraszamy do przesyłania CV! :)

Lokalizacja

Sieraków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sieraków
ID: 912443076