2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Czyżyny
Dodane 02 kwietnia 2024

Zatrudnimy Szefa Kuchni w polskiej restauracji w zgranym zespole

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy Szefa Kuchni w polskiej restauracji w fantastycznym zespole :)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie personelem na kuchni oraz praca na kuchni

  • Tworzenie menu restauracji oraz menu okolicznościowego w zależności od potrzeb

  • Organizacja dostaw i zaopatrzenia restauracji

  • Nadzór nad jakością i porządkiem prac

  • Liczenie foodcost’u oraz analiza finansowa

  • Liczenie strat

  • Wypełnianie dokumentów HACCP oraz faktur

  • Tworzenie dań dnia na cały miesiąc

  • Dbanie o czystość

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Wysoka kultura osobista i nienaganna aparycja

  • Doświadczenie w polskiej kuchni

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej restauracji polskiej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie

  • Pracę na dłuższy okres

  • Umowę o prace

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Praca zmianowa (Pon. - Niedz.) w godzinach 10:00 - 21:00

Praca możliwa od zaraz :)

CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie poprzez formularz OLX

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 900937497