2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy studentkę, pracownika BIUROWEGO z możliwością rozwoju

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Zatrudnimy młodą osobę chętną do rozwoju i nauki, odpowiedzialną za prace biurowe związane z restauracją, lodziarnią oraz dodatkową firmą. Jeśli jesteś osobą obowiązkową i zaangażowaną zgłoś się, wszystkiego Cię nauczymy!

Zakres obowiązków:

- dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura,

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

- obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,

- telefoniczna i mailowa obsługa firmy,

- kontakt z dostawcami, firmami, przedstawicielami,

-dodatkowe zadania zlecane przez przełożonych.

Wymagania:

- dobra organizacja pracy i samodzielność,

- wysoka kultura osobista,

- zaangażowanie, wielozadaniowość,

- znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.

-mile widziany status studenta zaocznego!

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pracę 5 dni w tygodniu (elastyczne godziny pracy)

- możliwość dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz firmy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mailowy: biuro(małpa)enklawacafe.pl bądź przez portal OLX.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 911967613