2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Baranowo
Dodane 27 kwietnia 2024

Sprzedawca w delikatesach włoskich

Lokalizacja

Baranowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy Sprzedawcę w delikatesach włoskich. Rozwijamy się i potrzebujemy ponownie nowego wsparcia do naszego Zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów włoskich

  • Przygotowywanie napojów/przekąsek na miejscu i na wynos

  • Sprzedaż poprzez panel TooGoodToGo

  • Wystawianie faktur

  • Pomoc w przygotowywaniu przesyłek internetowych

  • Przyjmowanie dostaw

  • Praca na umowę zlecenie lub umowę o pracę

Profil kandydata:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uśmiech i pogoda ducha

  • Umiejętność rozmowy z klientem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość J. angielskiego

Oferujemy:

  • Stałe zniżki na zakupy w naszych delikatesach

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w międzynarodowym zespole

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość podszkolenia J. włoskiego

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Delikatesy włoskie - Sycylijska Uczta, ul. Szamotulska 30, 62-081 Baranowo

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV przez OLX lub na adres email

P.S. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Baranowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Baranowo
ID: 705015082