2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 11:25

Zatrudnimy sprzedawcę do renomowanego sklepu mięsnego

Wynagrodzenie

4 700 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Do sklepu zlokalizowanego w na Służewcu (ul. Jurajska)poszukujemy sprzedawców i sprzedawczyń w fajnym, nowoczesnym sklepie mięsnym #swojskazbroku. Ekspedientki z doświadczeniem lub bez, chętnie studenci także na część etatu, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość uczestnictwa w budowaniu nowej marki w Polsce.

Podstawa plus premie od obrotu!

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • uczestnictwo w rozwoju rzemieślniczego zakładu wędliniarskiego

  • możliwość awansowania na stanowisko kierownika sklepu

Obowiązki:

  • obsługa klienta,

  • przyjmowanie towaru,

  • utrzymywanie porządku w sklepie.

  • prowadzenie zamówień towaru

  • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie w branży mięsno-wędliniarskiej będzie dodatkowym atutem,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • zaangażowanie,

  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego,

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność

  • niekaralność

  • chęci do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Więcej szczegółów dotyczących pracy przedstawimy na spotkaniu rekrutacyjnym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 878008031