2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Przysłup
Dodane 26 maja 2024

Zatrudnimy sprzątaczkę do hotelu w Bieszczadach - praca od zaraz

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Przysłup

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy odpowiedzialnej i sumiennej osoby na stanowisko sprzątaczki/pomocy sprzątającej do naszego hotelu w Bieszczadach. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach hotelowych.

Obowiązki:

  • - Sprzątanie pokoi hotelowych, łazienek i pomieszczeń wspólnych

  • - Utrzymanie czystości w recepcji oraz holu hotelowym

  • - Dbałość o porządek w pomieszczeniach socjalnych

  • - Uzupełnianie środków czystości oraz artykułów higienicznych

  • - Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania:

  • - Dokładność i sumienność

  • - Umiejętność pracy w zespole

  • - Dobra organizacja pracy własnej

  • - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie

  • - Pracę w przyjaznym zespole

  • - Elastyczne godziny pracy

  • - MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA(!)

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 5*1*9*5*3*0*4*6*0

Dołącz do naszego zespołu i zadbaj o czystość oraz komfort naszych gości!

Lokalizacja

Przysłup,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przysłup
ID: 921095780