2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Słupsk
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy Specjalistę ds. administracji

Wynagrodzenie

5 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TELEMIAR Sp. z o.o. zatrudni Specjalistę ds. administracji.

Praca biurowa miasto Słupsk.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i rozliczanie bieżących dokumentów tj. umów, zamówień, rachunków.

  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami w celu przygotowania i rozliczenia umów, zamówień oraz wysyłek.

  • Przygotowanie okresowych raportów, zestawień na potrzeby zarządu.

  • Koordynacja prac międzydziałowych.

  • Organizowanie sprawnej pracy biura, w tym zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura.

  • Czynny udział dla optymalizacji procesów administracyjno-księgowych.

  • Obsługa wewnętrznych systemów przedsiębiorstwa.

  • Dbanie o dobre relacje z klientami i wizerunek firmy.

  • Dbanie o należyty stan powierzonego mienia.

Niezbędne umiejętności, doświadczenie:

  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego: Umiejętność obsługi komputera, pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Organizacja pracy: Zdolność do efektywnego planowania, organizowania i zarządzania czasem oraz zadaniami.

  • Komunikacja interpersonalna: Umiejętność klarownej komunikacji zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej.

  • Umiejętność pracy w zespole: Zdolność do efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu, dzielenie się informacjami i wspólna praca nad projektem.

  • Znajomość procedur administracyjnych: Zrozumienie procesów i procedur związanych z administracją w danej organizacji lub branży.

  • Rozwiązywanie problemów: Umiejętność identyfikowania problemów i proponowania skutecznych rozwiązań.

  • Zarządzanie dokumentacją: Umiejętność efektywnego zarządzania dokumentacją, w tym organizacja, przechowywanie i archiwizacja dokumentów.

  • Znajomość prawa: Podstawowa znajomość przepisów prawnych i regulacji dotyczących pracy administracyjnej, w tym ochrony danych osobowych czy przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Prawo jazdy: kategoria B, z przynajmniej z 2 letnim stażem.

Dodatkowe informacje:

Aplikację proszę wysyłać na adres mailowy biuro(małpa)telemiar.pl umieszczając w tytule wiadomości " Aplikacja na stanowisko specjalista ds. administracji"

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 912384532