2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Dolnośląskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Wrocław
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Krzyki
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnimy rejestratorkę medyczną

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dolnośląskie Centrum Stomatologiczno - Ortodontyczne OrtoDent we Wrocławiu przy al.gen.J.Hallera zatrudni rejestratorkę medyczną

Zakres obowiązków:

Telefoniczna i bieżąca obsługa pacjentów z zachowaniem standardów kliniki

Kształtowanie pozytywnego wizerunku kliniki

Udzielanie informacji na temat świadczonych usług

Wymagania : Wykształcenie minimum średnie, obsługa komputera, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym .

Praca jest dynamiczna i wymaga dużej uwagi , sprytu i zaangażowania dlatego prosimy aby osoby składające CV wzięły to pod uwagę wybierając powyższe stanowisko .

Oferty i CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać za pomocą OLX lub bezpośrednio na adres mailowy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 622251737