2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy Rejestratorkę

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rekol-Med Sp. z o.o. ul. Sonaty 5 lok. U1, 02-744 Warszawa poszukuje:

  • Rejestratorki Medycznej do Poradni Rehabilitacji

Zakres obowiązków pracownika rejestracji:

  • rejestrowanie pacjentów do lekarzy Rehabilitacji bądź na zabiegi

  • rejestrowanie pacjentów odbywa się w formie osobistej bądź telefonicznie

Forma zatrudnienia:

  • na pół etatu

  • praca zmianowa

  • praca od poniedziałku do piątku

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912645988