2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Chorzów
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy rejestratora/rejestratorkę do kliniki stomatologicznej

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesne Centrum Stomatologii w Chorzowie, poszukuje osoby na stanowisko rejestratorki medycznej.

Szukamy osoby:

  • z doświadczeniem na stanowisku rejestratorki medycznej/sprzedaży w branży stomatologicznej

  • uśmiechniętej i potrafiącej wykazać się empatią w stosunku do pacjentów

  • o wysokiej kulturze osobistej, komunikatywnej i dobrze zorganizowanej

  • z podstawową znajomością terminów stomatologicznych

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa pacjentów według ustalonych standardów

  • umiejętność pracy w zespole

  • prowadzenie dokumentacji medycznej oraz zarządzanie terminarzem lekarzy

  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Możliwość pracy na pełny etat lub 3/4 lub 1/2

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • świetna atmosfera i komfortowe warunki pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 778990991