2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Podgórze Duchackie
Dodane 11 czerwca 2024

Zatrudnimy Przedstawicieli Handlowych

Wynagrodzenie

4 300 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma handlowo-usługowa z wieloletnim doświadczeniem z ustabilizowaną sytuacją na rynku zatrudni Przedstawicieli Handlowych. Spółka zajmuje się sprzedażą urządzeń do opomiarowana mediów oraz nowoczesnych systemów odczytowych..

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa dotychczasowych klientów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • doradztwo techniczne z zakresu sprzedawanych urządzeń

  • monitorowanie sytuacji rynkowej w zakresie sprzedawanych produktów

  • sporządzanie raportów handlowych.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • doświadczenie handlowe w branży technicznej - nie jest wymagane

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji – będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,

  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

  • samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie (umowa o pracę)

  • szkolenia produktowe i techniczne

  • atrakcyjne warunki finansowe + motywacyjny system wynagradzania

  • samochód służbowy

  • wyposażenie stanowiska pracy oraz niezbędne narzędzia pracy

Praca polega na odbywaniu spotkań w celu przedstawienia oferty handlowej oraz doradztwie w zakresie sprzedawanych produktów. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać zawodowo zaaplikuj do nas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj .

Zobacz kandydatów

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 919815096