2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 09 maja 2024

Zatrudnimy pracowników produkcji - od zaraz!

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Elkom Trade S. A. – jest polskim producentem z 50 letnim doświadczeniem w branży metalowej. Produkujemy m.in. pojemniki siatkowe, pojemniki na wino, rollkontenery, pojemniki na butelki, nadstawki paletowe, wózki do kompletacji.

Aktualnie poszukujemy pracowników produkcyjnych na różne stanowiska (obsługa maszyn, montaż wyrobów, prace przy galwanizacji).

Oferujemy możliwość przyuczenia oraz nabycia uprawnień spawalniczych MIG/MAG.

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Wymagania:

  • gotowość i chęć do pracy,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

Zakres obowiązków:

  • praca na wydziałach produkcyjnych (w zależności od wydziału - obsługa maszyn, montaż wyrobów, praca przy galwanizacji wyrobów),

  • samokontrola wykonanych elementów,

  • dbałość o stan techniczny powierzonych narzędzi, zachowanie porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; możliwość zatrudnienia osób prowadzących własną działalność gospodarczą,

  • przeszkolenie i wdrożenie do pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • możliwość uzyskania uprawnień spawalniczych MIG/MAG,

  • ubezpieczenie grupowe.

Proszę o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz prowadzonych w przyszłości rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych z późniejszymi zmianami).

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest firma Elkom Trade S.A, al. Stanów Zjednoczonych 51/622A, 04-028 Warszawa. Dane, które dobrowolnie zostały nam przekazane możecie Państwo poprawić lub usunąć w dowolnym momencie.

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 916965300