2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Gorzów Wielkopolski
Dodane 22 kwietnia 2024

zatrudnimy pracowników ogólnobudowlanych - stawki od 20 zł/h netto

Wynagrodzenie

20 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma budowlana z Gorzowa Wlkp. poszukuje pracowników do prac budowlanych.

Miejsce pracy: teren budowy - Gorzów Wlkp. oraz okolice

Opis stanowiska: - Prace budowlane (wykończenia, remonty, docieplenia budynków itp.)

Od Kandydatów oczekujemy:

- mile widziane doświadczenie,

- wysoka dyscyplina, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,

- odpowiedzialności, sumienności,

Wybranym Kandydatom oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne warunki zatrudnienia (praca 1-zmianowa, również w sezonie jesienno-zimowym) - wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań, umiejętności i zaangażowania - niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na e-mail biuro.pakbud[at]onet.eu lub kontakt telefoniczny od pn-pt 7-15. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Nie odpowiadamy na SMS.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w procesie bieżącej rekrutacji prowadzonej przez firmę Usługi Ogólnobudowlane PAK-BUD Zbigniew Pakuła, ul. Cicha 25, 66-400 Gorzów Wlkp. Dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przez mnie w CV większego zakresu danych osobowych danych niż określone w art. 221 Kodeksu pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzanie tych danych w celach rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) zwanym dalej RODO informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Usługi Ogólnobudowlane PAK-BUD Zbigniew Pakuła, ul. Cicha 25, 66-400 Gorzów Wlkp.

2) kontakt z Administratorem Danych Osobowych – pak.bud[at]onet.eu

3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

4) Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa dotyczących postępowania rekrutacyjnego będą przetwarzane na podstawie przepisów kodeksu pracy (art. 221 Kodeksu pracy) oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, jako dane niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy

5) Inne przekazane przez Państwo dane osobowe (np. dane wizerunkowe), na podstawie udzielonej przez Państwo zgody.

6) Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę.

7) Udzielone przez Państwo zgody mogą zostać odwołane w dowolnym czasie.

8) Odbiorcą Państwa danych osobowych będzie: nie dotyczy

9) Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane przez okres 2 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 2 lata.

10) Mają Państwo prawo do:

a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

b) do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

c) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

d) do usunięcia danych osobowych;

e) do cofnięcia zgody, gdy przetwarzamy Państwa dane na podstawie udzielonej zgody; f) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

11) Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 868243783