2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Winogrady
Dodane 23 czerwca 2024

Zatrudnimy Pracowników Lakierni

Wynagrodzenie

5 700 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Service Jobs sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Lakierni.

Miejsce Pracy: Owińska (ok. 8 km od północnej części Poznania)

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Atrakcyjną stawkę: 27,00 zł netto za godzinę

  • Pracę w systemie dwuzmianowym

  • Możliwość nadgodzin

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie usług lakierniczych w pojeździe, w tym:

    • Prace pomocnicze, takie jak oklejanie oraz wyprawki lakiernicze

    • Proste prace lakiernicze obejmujące przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowanie, matowienie podkładu

    • Lakierowanie powierzchni różnymi metodami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach lakierniczych

  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu lakierniczego

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań

  • Znajomość zasad BHP

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe atuty:

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności

Jeżeli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Service Jobs sp. z o.o.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 920794031