2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Słupsk
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy Pracowników budowlanych/Brygady budowlane

Wynagrodzenie

28 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma działająca w branży budowlanej, poszukuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych w różnych dziedzinach do swojego zespołu.

Poszukujemy:

  • majster/brygadzista samodzielnie prowadzący prace budowlane oraz nadzór nad poszczególnymi brygadami,

  • murarz,

  • cieśla szalunkowy,

  • zbrojarz,

  • pomocnik/osoby do przyuczenia,

Miejsce pracy: Słupsk i okolice

Obowiązki:

  • Wykonywanie specjalistycznych prac budowlanych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.

  • Obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku budowlanym w wybranej specjalności.

  • Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi oraz elektronarzędzi stosowanych w danej dziedzinie.

  • Umiejętność czytania projektu budowlanego - mile widziana.

  • Zaangażowanie.

  • Sumienność.

  • Umiejętność w pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji/umiejętności/zaangażowania.

  • Stałe całoroczne zatrudnienie,

  • Możliwość zaliczek tygodniowych.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia dla naszych pracowników.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku. Szukamy specjalistów w różnych dziedzinach budownictwa, którzy chcą podjąć wyzwanie i współtworzyć nasz sukces. Szukamy osób lub brygad do dłuższej współpracy.

Osoby poważnie zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 570_027_408

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 832264175