2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Gliwice
  6. Sprzątanie - Ligota Zabrska
Dodane 03 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracowników

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Ligota Zabrska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy Panów i Panie przy sprzątaniu magazynu logistycznego w Gliwicach przy ul. Einsteina. Praca na dwie zmiany 6.00 - 14.00 lub 14.00 - 22.00.

Obowiązki: sprzątanie cz. socjalno-biurowych, toalet, maszynowe mycie posadzek, zamiatanie, mycie szyb itp.

Wynagrodzenie 21 zł netto (na rękę). Oferujemy umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Kontakt: 79*******74

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Ligota Zabrska
ID: 909147566