2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Dębniki
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika technicznego

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu!

Nasze wymagania:

•          minimum roczne doświadczenie na stanowisku pracownika technicznego lub konserwatora,

•          dobra organizacja pracy,

•          zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i chęć do pracy,

•          prawo jazdy kat. B,

•          gotowość do pracy w systemie zmianowym,

•          mile widziane doświadczenie w drobnych pracach budowlano-remontowych typu szpachlowanie, malowanie, flizowanie, elektryka i/ lub doświadczenie w pracy jako „złota rączka”.

Zakres obowiązków:

•          monitorowanie stanu technicznego elementów budynku, instalacji wewnętrznych, urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej

•          bieżące utrzymanie oraz wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych, w tym prac malarskich w obiekcie szpitalnym,

•          wykonywanie drobnych napraw lub/i usterek bieżących,

•          dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, w szczególności wykonywanie prac gospodarczych związanych z utrzymaniem czystości i porządku terenu wokół budynku,

•          transport wewnętrzny poczty pomiędzy placówkami,

•          przyjmowanie przesyłek do magazynu, roznoszenie dostaw leków oraz materiałów medycznych.

Oferujemy:

•          zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy,  w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

•          dofinansowanie do wypoczynku,

•          dofinansowanie do szkoleń,

•          atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań,

•          pracę w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do kontaktu:

Czekamy właśnie na Ciebie!

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 915470716