2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepołomice
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy Pracownika Produkcyjnego - umowa o pracę

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EXCELLENT PROFILE Spółka Jawna z siedzibą w Podłężu/ k. Niepołomic, producent - eksporter – dystrybutor krajowy artykułów sanitarnych oraz szkła budowlanego, obecny ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników,

 poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny - przy produkcji wyrobów sanitarnych

Miejsce pracy: Podłęże 662 - Zakład Produkcji Wyrobów Sanitarnych

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji wyrobów sanitarnych,

  • kontrola jakościowa wytwarzanego wyrobu na zajmowanym stanowisku,

  • bieżące prace porządkowe na stanowisku pracy,

  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami, elektronarzędziami,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem),

  • systematyczność, zaangażowanie w pracę,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • rzetelność, dokładność, terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdnych będą dodatkowym atutem (nie jest to wymóg konieczny).

Oferujemy:

  • ciekawą, różnorodną pracę, w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:

  • blisko 60% pracowników związanych jest z nami ponad 15 lat

  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników

  • każdy pracownik rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy

  • przestrzega się zasady work-life balance

Ponadto oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w systemie dwuzmianowym,

  • pełne wdrożenie do pracy na stanowisku,

  • rynkowe wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • bezpłatny maksymalny pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do kart Multisport, spotkania integracyjne,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zapraszamy do przesyłania CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 839671109