2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niepołomice
Dodane 08 kwietnia 2024

zatrudnimy pracownika ogólnobudowlanego, cieślę, zbrojarza

Wynagrodzenie

7 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy w Zakładzie Prefabrykacji Betonowej w Niepołomicach pracownika ogólnobudowlanego, cieślę, zbrojarza.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową realizację robót związanych z montażem szalunku, betonowaniem oraz zbrojeniem elementów prefabrykowanych.

Zakład zlokalizowany jest w Niepołomicach k/Krakowa (woj. małopolskie)

Dostępne stanowiska:

Ø  cieśla szalunkowy

Ø  zbrojarz

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac związanych z montażem szalunku na formach stalowych, betonowaniem, rozszalowaniem oraz kosmetyką elementów prefabrykowanych (cieśla szalunkowy);

  • montaż zbrojenia prefabrykowanego (zbrojarz)

  • przestrzeganie zasad BHP i ppoż.

  • czytanie dokumentacji technicznej (rysunków projektowych)

  • operowanie elektronarzędziami

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu prac budowlanych, doświadczenie w prefabrykacji będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe – budowlane

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej, będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane uprawnienia dotyczące obsługi suwnic, wózków widłowych, spawalnicze;

 Warunki pracy:

  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży;

  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów;

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;

  • szkolenia;

  • praca w ogrzewanej hali produkcyjnej;

  • możliwość zapewnienia zakwaterowania

 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 834300359