2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Siedlce
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika na Stację Paliw

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stacja Paliw CircleK w Siedlcach ul. Sokołowska 174 - poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca/Pracownik obsługi podjazdu - sprzedawca paliw Miles - w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Główne obowiązki:

- Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

- Prace porządkowe.

- Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów.

Od kandydatów oczekujemy:

• Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia

• Umiejętności pracy w zespole

• Życzliwego podejścia do współpracowników i klientów

• Zaangażowania i motywacji do pracy

• Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

Mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub książeczka Sanepidu.

Do pracy w niepełnym wymiarze poszukujemy studentów.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

- Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę

Lokalizacja: Siedlce

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

CV prosimy wysyłać za pośrednictwem OLX lub dostarczyć osobiście na stację paliw CircleK. W odpowiedzi prosze o informację czy jest Pan/Pani zainteresowana pełnym czy niepełnym wymiarem pracy.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 546054643