2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łask
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika działu utrzymania ruchu

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agaris Myco Poland Sp. o.o. jest wiodącym producentem podłoża pod uprawę pieczarek. Posiada dwa zakłady w centralnej Polsce. Jako pracodawca dbamy o rozwój naszych pracowników. Motywujemy do ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Do naszego zakładu w Karszewie (koło Łasku) szukamy

Pracownika działu utrzymania ruchu

Miejsce pracy:  Łask ( okolice)

Obowiązki:

  • Utrzymanie w stałej zdolności produkcyjnej maszyn, urządzeń i instalacji.

  • Nadzorowanie zgodnego z wymogami przepisów i standardami stanu technicznego maszyn, narzędzi, urządzeń i instalacji.

  • Planowanie i wykonywanie harmonogramowych przeglądów i konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych.

  • Planowanie i kontrolę stanów zapasów części zamiennych.

  • Prowadzenie stosownej do wykonywanych prac dokumentacji.

  • Udział w pracach projektowych i modernizacyjnych oraz wdrażanie rozwiązań technicznych usprawniających pracę.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe stanowisku ślusarz, mechanik-konserwator

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność organizacji pracy

  • możliwość pracy zmianowej

 Mile widziane:

  • umiejętność spawania

Co możemy Ci zaoferować?:

·        dobrą atmosferę pracy, otwartość i indywidualne podejście, wsparcie ze strony zgranego zespołu

·        stabilne zatrudnienie

·        sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne

·        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·        karty MultiSport

·        codziennie ciepły posiłek

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 858482791