2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Sątoczno
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika do produkcji galanterii ogrodowej

Lokalizacja

Sątoczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Karo-Megier Sp. z o.o. z siedzibą w Sątocznie 9, 77-130 Lipnica zatrudni pracowników do produkcji galanterii ogrodowej na dogodnych warunkach. Istnieje możliwość transportu firmowego. Tel. 50*******81 ; 598218710, e-mail: karo(małpka)megier.pl

ФІРМА KARO-MEGIER SP. Z O.O. (НЕ АГЕНСТВО, ПРЯМИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ)

Деревообробна фірма шукає працівників для роботи з деревом в цеху.

Ключові обов'язки:

Робота в деревообробному цеху. На лінії по розпилу дерева, шліфування дерева, пиляння. Виготовлення дерев'яних заборів.

Графік і умови роботи:

·         місце роботи 77-130 Lipnica (Pomorskie woj)

·         зміни з понеділка по п'ятницю. 10/год.

·         погодинна оплата, 19 зл/год перший місяц.підвищенням до 22зл.

·         оплата на руки/на карточку.

·         Аванси після 10 відпрацьованих днів.

Вимоги до кандидатів:

·         чоловіки віком від 18 до 60 років.

·         чоловіки, готові до фізичної роботи.

Надаємо:

·         робота у прямого роботодавця (umowa o pracę)

·         безкоштовне проживання в готелі від роботодавця з усіма зручностями (постіль, посуд, інтернет, фото за запитом). Порядок на місці проживання.

·         зарплата щомісяця до 15 числа, без затримок.

ВСІ ДЕТАЛІ ЗА НОМЕРОМ + 48**********90

Lokalizacja

Sątoczno,

Pomorskie

Pomorskie, Sątoczno
ID: 871822960