2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Reda
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika do montażu oznakowania drogowego/malowania dróg

Wynagrodzenie

4 600 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

PRACA OD ZARAZ

Firma ANDROS z Redy zatrudni pracownika do montażu oznakowania drogowego.

Zakres obowiązków:

  • Montaż/demontaż słupków i znaków drogowych

  • Montaż elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego (progów zwalniających, podrzutowych, azyli itp.)

  • Pomoc przy wykonywaniu oznaczeń poziomych jezdni

  • Wykonywanie prac ziemnych

  • Obsługa elektronarzędzi oraz innego sprzętu budowlanego

  • Dbanie o stan urządzeń używanych przy pracy

  • Okazjonalne prace na warsztacie

Od kandydata oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat. B - wymagane

  • Dyspozycyjności (możliwa praca w nocy/w soboty)

  • Chęci do pracy, samodzielności i zaangażowania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenie w branży oznakowania pionowego oraz umiejętność czytania projektów organizacji ruchu będzie znaczącym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie

  • Ciekawą i urozmaiconą pracę

  • Wynagrodzenie docelowe dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia

CV prosimy przysyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 73*******29

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 674327781