2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Markowa
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnimy pracownika do krojenia i rozwożenia pieczywa (mężczyznę)

Lokalizacja

Markowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

ZATRUDNIMY PRACOWNIKA DO KROJENIA I ROZWOŻENIA PIECZYWA

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, zainteresowanej stałą pracą.

Głównym zadaniem będzie krojenie pieczywa.

Dodatkowo, w przypadku urlopu stałego kierowcy, obowiązkiem będzie rozwożenie pieczywa (może to zdarzyć się kilka razy w miesiącu lub wcale).

Wymagania:

  • Wiek powyżej 27 lat

  • Sumienność, odpowiedzialność, chęć do pracy, punktualność

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego (w przypadku rozwożenia pieczywa)

  • Nie jesteśmy zainteresowani osobami, które często zmieniają pracę

Obowiązki:

  • Krojenie pieczywa

  • Pakowanie pieczywa

  • Rozwożenie pieczywa po sklepach (gdy stały kierowca jest na urlopie)

  • Utrzymanie porządku na magazynie i w samochodzie

Godziny pracy:

  • Krojenie pieczywa: od poniedziałku do piątku, od godz. 14:00 do 22:00

  • Co drugą niedzielę od godz. 14:00 do 18:00

  • W przypadku rozwożenia pieczywa: praca od godziny 03:00 lub 04:00, w zależności od dnia.

Oferujemy stałą umowę o pracę.

Szukamy osób dynamicznych do zgranego zespołu. Jeżeli szukasz stałej pracy i jesteś odpowiedzialny, prosimy o przesłanie CV!

Nie jesteśmy zainteresowani osobami, które jeżdżą niebezpiecznie, spóźniają się lub mają problemy z alkoholem. Prosimy o uważne przeczytanie całego ogłoszenia!

Lokalizacja

Markowa,

Podkarpackie

Podkarpackie, Markowa
ID: 918398627