2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Śródmieście
Dodane 06 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika do działu wysyłek/obsługi klienta

Wynagrodzenie

6 400 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Azymut istniejąca od 1993 roku, działająca w segmencie urządzeń GPS (dystrybutor marki Garmin - sprzedaż zegarków smartwatch, urządzeń sportowych GPS i nawigacji turystycznych) zatrudni osobę czynnie uprawiającą sport do działu wysyłek/obsługi klienta. Kompletny zakres działalności do obejrzenia na: www.eazymut.pl.

Możesz także zerknąć na:

  • www.facebook.com/eAzymut

  • www.youtube.com/channel/UCKDG7kKtnp-0ekgK9OC5xGw/videos

  • www.instagram.com/eazymut_pl

Warunki zatrudnienia:

  • praca w dni poniedziałek-piątek w godzinach 10.00-18.00

  • co druga sobota w miesiącu praca w godzinach 10.00-14.00 (w zamian za soboty pracownik otrzymuje jeden dzień wolny w miesiącu, do wykorzystania w odpowiadającym mu momencie)

Miejsce zatrudnienia:

Warszawa Śródmieście, blisko metra - ul. Corazziego 4 (przy Placu Bankowym)

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę na pełen etat

Wynagrodzenie:

  • Okres próbny (3 miesiące): 4700 zł-5000 netto/miesiąc

  • Po okresie próbnym: ustalane indywidualnie w zależności od jakości pracy pracownika. Nie mamy ustalonych odgórnie sztywnych maksymalnych limitów wynagrodzenia. Stąd jeśli Twoja praca przynosi firmie namacalną korzyść, doceniamy to i Twoje wynagrodzenie rośnie, ponieważ zależy nam na tym, abyś z pracy w Azymucie był zadowolony.

Zakres obowiązków:

  • obsługa sprzedaży wysyłkowej: realizacja zamówień detalicznych i hurtowych, przygotowanie towarów do wysyłki (pakowanie, sporządzanie dokumentów sprzedaży)

  • telefoniczna i emailowa obsługa klientów

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej (wystawianie paragonów/faktur, przyjmowanie zwrotów i reklamacji)

  • dbanie o towar, dbanie o czystość w miejscu pracy

  • w razie potrzeby wspieranie pracowników działu sklepu stacjonarnego

Oferujemy:

  • przeszkolenie w zakresie prowadzenia dokumentacji sklepowej

  • przeszkolenie w zakresie procedur firmowych oraz przeszkolenie bhp

  • stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie odpowiadające wynikom pracy

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności skupienia i uważnej obserwacji, wyciągania wniosków oraz formułowania klarownych wypowiedzi

  • odpowiedzialności

  • chęci do nauki (poznawania zmieniającego się towaru)

  • znajomości obsługi komputera, edytora tekstu i programu poczty elektronicznej

  • znajomości ortografii języka polskiego oraz umiejętności poprawnego formułowania zdań

  • czynnego uprawiania sportu (bieganie i/lub kolarstwo, mile widziane choć niekonieczne pływanie)

  • dodatkowym atutem, choć niekoniecznym będzie pasja wędkarstwa (sprzedajemy także echosondy)

Doświadczenie w obsłudze wysyłek/sprzedaży/obsłudze klienta będą dodatkowym atutem (nie są to jednak warunki konieczne, jakim jest aktywne uprawianie sportu).

Mile widziane osoby posługujące się językiem angielskim (nie jest to warunek konieczny).

Jeśli masz chęć, napisz coś więcej od siebie (np. list motywacyjny) - chętnie to przeczytamy.

Zastrzegamy udzielenie odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910021095