2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tomaszów Lubelski
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnimy kierownika administracyjno-technicznego

Wynagrodzenie

4 242 - 6 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KP INWESTYCJE zarządzająca m.in. Centrum Handlowym "Galeria Rynek" w Tomaszowie Lubelskim zatrudni kierownika administracyjno-technicznego!

Główny zakres obowiązków:

  • nadzór nad stanem technicznym budynku

  • nadzór nad eksploatacją wszelkich urządzeń i instalacji w obiekcie

  • prowadzenie kontroli technicznych i prowadzenie dokumentacji technicznej

  • diagnostyka usterek

  • nadzór nad przebiegiem przeglądów i prac konserwacyjnych

  • zlecenie napraw i bieżących remontów

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne/budowlane)

  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office

  • obsługa urządzeń biurowych

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz dobrej komunikacji z otoczeniem

  • samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat

  • możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 916483745