2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gorlice
Dodane 27 maja 2024

Zatrudnimy pracownika administracyjno - biurowego

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Forest Gorlice to firma z blisko 100-letnim doświadczeniem na rynku produkcji drewnianych wyrobów. Niezwykła precyzja i jakość produktów sprawiły, że zaufały nam firmy takie jak Ikea, OTCF czy La Mania. Ale Forest to nie tylko dbałość o klientów, ale także o pracowników firmy. Stabilne zatrudnienie, a jednocześnie praca w dynamicznym środowisku i miłej atmosferze to świetne warunki do rozwoju kariery. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy. Obowiązki:

·        wsparcie Zarządu i prowadzenie działań administracyjnych

·        nadzór nad przepływem dokumentów i informacji

·        wsparcie administracyjne działów

·        wprowadzanie i opisywanie faktur w systemie

·        kontakt z klientami

·        obsługa pakietu MS Office i programu magazynowo-sprzedażowego

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Umiejętność obsługi komputera w tym posługiwania się pakietem MS Office   (Word, Excel, Power Point)

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Umiejętność planowania i zarządzania czasem

·        Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 919552366