2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Czarny Dunajec
Kaja
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy Pomoc kuchenną w weekendy

Lokalizacja

Czarny Dunajec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

POMOC KUCHENNA

CO OD NAS OTRZYMASZ:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/4 etatu

• Stabilne wynagrodzenie oraz premie

• Możliwość rozwoju osobistego

• Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie zdrowotne, nagrody za staż pracy, zniżki za zakupy w naszych sklepach i wiele więcej)

TWOJE ZADANIA:

• Utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów

• Przygotowywanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie

• Gastronomiczny rozbiór mięsa

• Wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza

• Porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych

Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych

• Przestrzeganie przepisów bhp i przeciwpożarowych

• Współpraca z przełożonymi i innymi działami

CZEGO POTRZEBUJESZ:

• Doświadczenia na w/w stanowisku min.1 rok

• Dyspozycyjności w weekendy

• Sumienności w realizowaniu wyznaczonych zadań

• Komunikacji i umiejętności współpracy w zespole

• Pozytywnego nastawienia

Dodatkowe informacje:

• Miejsce pracy: Czarny Dunajec Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole!

Pan Steskal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dawniej Piekarnio-cukiernia-delikatesy Ryszarda Steskala to firma z sąsiedztwa. Powstała 45 lat temu, z siedzibą w Czarnym Dunajcu, a kolejne placówki rozsiała po Podhalu, Orawie i nie tylko. Po sąsiedzku jest też traktowana. Dla wielu z nas jest to pierwszy wybór co rano, aby zaopatrzyć się w świeże pieczywo i smakowite wypieki. Ten smak i aromat towarzyszą od 45 lat kolejnym pokoleniom już nie tylko na Podhalu.

Lokalizacja

Czarny Dunajec,

Małopolskie

Małopolskie, Czarny Dunajec
ID: 904857325