2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jabłonka
Grażyna
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy pomoc cukierniczą przy wykańczaniu produktów.

Lokalizacja

Jabłonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

POMOC CUKIERNICZA PRZY WYKAŃCZANIU PRODUKTÓW CUKIERNICZYCH

CO OD NAS OTRZYMASZ:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

·         Stabilne wynagrodzenie

·         Możliwość rozwoju osobistego

TWOJE ZADANIA:

·         Przygotowywanie surowców do produkcji

·         Obieranie i mycie owoców

·         Nadziewanie i dekorowanie produktów cukierniczych (np. crossants, rurki itp.)

·         Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

·         Współpraca z innymi stanowiskami

CZEGO POTRZEBUJESZ:

·         Dyspozycyjności

·         Sumienności w realizowaniu wyznaczonych zadań

·         Pozytywnego nastawienia

·         Chęci do pracy, a my przyuczymy Cię do zawodu

·         Badania sanepidowskie

Dodatkowe informacje:

·         Miejsce pracy: Jabłonka

Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny

Kontakt telefoniczny 663 755 334

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole!

Piekarnio-cukiernia-delikatesy Ryszarda Steskala to firma z sąsiedztwa, z siedzibą  i Wypiekarnią w Jabłonce, a kolejne placówki rozsiała po Podhalu, Orawie i nie tylko. Po sąsiedzku jest też traktowana. Dla wielu z nas jest to pierwszy wybór co rano, aby zaopatrzyć się w świeże pieczywo i smakowite wypieki. Ten smak i aromat towarzyszą od 45 lat kolejnym pokoleniom już nie tylko na Podhalu.

Lokalizacja

Jabłonka,

Małopolskie

Małopolskie, Jabłonka
ID: 902028152