2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Lubin
Izabela Jurek
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy pokojową oraz opiekunkę do dzieci

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Szukasz stabilnej pracy aby nie martwić się o przyszłość swoją i swojej rodziny?

Obecnie dla naszego Klienta- Lidera wśród Pracodawców poszukujemy:

Pomocy domowej - opiekunki !

Pracodawca oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość zakwaterowania

  • Przyjazne środowisko pracy - zespołowa praca to klucz do sukcesu!

  • Umowę o pracę

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie domu

  • Opieka nad dwójką dzieci

Wymagania pracodawcy:

  • Dyspozycyjność do pracy

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Świetny kontakt z dziećmi

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 160, 02-326 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 909147509