2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Centrum
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnimy Pokojową

Wynagrodzenie

3 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków: pokojowa / gospodarcza

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny ¾ etatu lub umowa zlecenie Zmianowość: jedna zmiana / praca wg grafiku

Wynagrodzenie brutto od 3 300,00 PLN za ¾ etatu

Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2024 lub 10.06.2024

Wymagania konieczne:

  • wysoko rozwinięte umiejętności współpracy,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w hotelu

  • Wykształcenie: min średnie ogólnokształcące

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy, Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 919821007