2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Zławieś Wielka
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnimy Piekarzy

Lokalizacja

Zławieś Wielka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Piekarnia Mr.Max Tadeusz Śliwa zatrudni osobę na stanowisko piekarza.

Oferujemy pracę:

  • w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży piekarskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zgranym zespole,

  • umowę o pracę,

  • świadczenia zdrowotne,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako piekarz,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Opis stanowiska:

Prowadzimy piekarnie rzemieślniczą gdzie do naszych wypieków podchodzimy z zaangażowaniem i pasją, Każdy kęs ciasta wyrabiany jest ręcznie przez fachowców przez co klienci doceniają nasze produkty, które codziennie dostarczane są na sklepowe półki. Jeżeli jesteś gotowa/y podjąć wyzwanie lub po prostu znasz się na rzeczy i chcesz na nami pracować ZAPRASZAMY !

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Zławieś Wielka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Zławieś Wielka
ID: 653939247