2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Mielec
Dodane 17 czerwca 2024

Zatrudnimy Panów do Pracy w Pralni od zaraz.

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Pralnia Wodna Aqua-Lux świadcząca usługi dla sektora Hotelowego zatrudni Panów do pracy od zaraz.

Obowiązki :

  • Kompletacja towaru i załadunek oraz rozładunek samochodów firmowych,

  • Czynności codzienne związane z funkcjonowaniem magazynu

  • Sortowanie dostarczonego asortymentu.

  • Załadunek rozładunek urządzeń przemysłowych, oraz ich obsługa.

  • Transport towaru do Hoteli - Mielec i okolice do 60km

Szukamy osób dyspozycyjnych, nastawionych na realizację wyznaczonych celów.

Wymagane doświadczenie w prowadzeniu busa dostawczego.

Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem hotelowym

Po okresie próbnym możliwość nawiązania pracy na stałe. Możliwe osobne stanowisko dla osób chcących podjąć pracę dorywczą. .Atrakcyjny system premiowy. Szczegółowe informację pod podanym numerem telefonu. Najlepiej proszę kontaktować się w tygodniu po godz 16, lub w weekend.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 921216315