2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Siedlce
Marta
Dodane Dzisiaj o 14:44

Zatrudnimy Panów do prac porządkowych - Siedlce

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma sprzątająca z wieloletnim doświadczeniem zatrudni osoby do mycia i dezynfekcji maszyn oraz urządzeń działających przy produkcji wyrobów mięsnych.

Miejsce pracy: Siedlce.

Godziny pracy: poniedziałek - piątek 6:00 - 14:00

Obowiązki: Sprzątanie TERENU ZEWNĘTRZNEGO, polegające na:

  • zbieraniu i usuwaniu śmieci z całego terenu, opróżnianiu koszy na śmieci i wymianie worków foliowych,

  • zamiataniu

  • myciu pojemników na śmieci

  • koszeniu trawników, podlewaniu terenów zielonych

oraz

Godziny pracy: 18:00 do 02:00 albo 22:00 – 06:00 sześć dni w tygodniu

Obowiązki:

  • mycie i dezynfekcja maszyn wężem pod wysokim ciśnieniem, w razie potrzeby ręczne czyszczenie,

  • mycie podłóg i ścian.

Oczekujemy: sprawności fizycznej, sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków, książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie

  • terminowe wynagrodzenia

  • możliwość zakwaterowania

Kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny: 66*******81

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 910329773