2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Tarczyn
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnimy Panów do serwisu sprzątającego Żabia Wola

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma sprzątająca zatrudni Panów do serwisu sprzątającego na terenie obiektu znajdującego się w Żabiej Woli - Przeszkoda.

Aktualnie poszukujemy:

  • Panów na cały etat w godzinach 6:00-14:00 / 14:00 : 22:00 - od poniedziałku do piątku ( mycie maszynowe hali magazynowej, prace porządkowe na magazynie)

Zakres obowiązków :

  • Sprzątanie powierzchni magazynowych

  • Sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych

  • Obsługa maszyny czyszczącej - nie jest wymagana znajomość obsługi maszyn czyszczących - przeszkolimy każdego.

Oferujemy:

  • Stalą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Częściowe dofinansowanie do kosztów dojazdu do pracy.

  • Bardzo dobre warunki pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o kontakt pod nr. tel: 60*******49

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 906186283