2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Kępno
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnimy Panią do sprzątania Kępno powierzchnie biurowe

Lokalizacja

Kępno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma Sprzątająca zatrudni Panią do sprzątania powierzchni biurowych w mieście Kępno ul. Młyńska.

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku na pełny etat od godz. 11-18.

Obowiązki:

  • Sprzątanie powierzchni biurowych

  • Zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg

  • Ścieranie kurzu. opróżnianie koszy.

Wymagane: orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu co najmniej umiarkowanym

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 60*******49

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 770270100