2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnimy Panią do sprzątania

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku: Sprzątaczka w firmie ONOPLEASURE (HK) Limited Sp.zo.o.

Doświadczenie mile widziane, ale nie jest konieczne.

Poniżej znajdują się główne obowiązki:

  • Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, biur, sal konferencyjnych, klatek schodowych, wind (przecieranie blatów, szafek, drukarek etc.)

  • Właściwe używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości

  • Nadzór nad właściwym składowaniem i użytkowaniem preparatów chemicznych służących do sprzątania

  • Współpraca z Office Assistant w zakresie ustalania zamówień środków czystości i innych sprzętów potrzebnych do utrzymania czystości w biurze

Praca od poniedziałku do piątku (pełen etat). (godziny pracy do ustalenia podczas rozmowy).

Poszukujemy osoby, która komunikuje się w jęz. polskim.

Na początku oferujemy umowę zlecenie, później umowę o pracę.

Wynagrodzenie do negocjacji.

Praca w Warszawie przy ulicy Lindleya (plac Starynkiewicza).

Proszę dzwonić TYLKO od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:30 - 17:00!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910555475