2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Komorniki
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnimy Pana do usługi porządkowej na salonie samochodowym

Lokalizacja

Komorniki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma sprzątająca zatrudni Pana do usługi porządkowej na serwisie mechanicznym w salonie samochodowym w KOMORNIKACH.

Przykładowy zakres obowiązków:

·       mycie maszynowe posadzki na serwisie,

·       sprzątanie powierzchni pionowych i poziomych,

·       sprzątanie ciągów komunikacyjnych,

·       wyrzucanie śmieci,

·       prace na terenie zewnętrznym,

·       pozostały zakres obowiązków do ustalenia.

Praca w dniach: od poniedziałku do piątku.

Praca w godzinach: po godzinie 17:00.

Czas pracy: około 3h/4 h.

Lokalizacja: Poznań KOMORNIKI.

Wymagania:

·       dyspozycyjność,

·       uczciwość,

·       sumienność,

·       wiek powyżej 25 lat,

·       mile widziane doświadczenie w usługach porządkowych,

·       doświadczenie w obsłudze urządzeń myjących będzie dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

·       stałe zatrudnienie,

·       wysokie zarobki,

·       przyjazną atmosferę,

·       pracę w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV( informacji o sobie wraz z numerem kontaktowym) poprzez portal OLX lub na adres e-mail firmy lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 545708083