2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Piotrowice-Ochojec
Dodane Dzisiaj o 15:14

Zatrudnimy osobę do sprzątania w Placówce medycznej

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń takich jak: gabinety lekarskie, pomieszczenia biurowe i socjalne, toalety, szatnie, schody, windy, korytarze.

  • Dezynfekcja wyznaczonych rejonów, np. toalet.

  • Uzupełnianie pojemników na ręczniki, mydła, środki do dezynfekcji rąk oraz papieru toaletowego.

  • Codzienne opróżnianie koszy.

 Nasze wymagania:

  • Dokładność i sumienność.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 17:30-21:30.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

  • Wynagrodzenie godzinowe.

  • Przyjazne miejsce pracy.

 Miejsce pracy:

Fredry 22, 40-662 Katowice.

O nas:

Grupa Medyczna Tommed to nowoczesny, wielospecjalistyczny ośrodek medyczny o najwyższych europejskich standardach, z ponad 25 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic i Śląska.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów nieustannie rozwijamy się, dostosowując zakres oraz sposób świadczenia usług do najnowszych osiągnięć nauk medycznych. Ciągła dbałość o podnoszenie jakości oferowanych usług potwierdzana jest uzyskaniem wielu certyfikatów i wyróżnień.

Oferujemy kompleksowy zakres usług: od profilaktyki, poprzez podstawową opiekę zdrowotną, opiekę specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę, po leczenie szpitalne oraz opiekę pohospitalizacyjną w oparciu o nowoczesne i kompleksowe zaplecze medyczne.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 919592550