2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Łabędy
Dodane 17 czerwca 2024

Zatrudnimy operatorów maszyn do pracy w Gliwicach

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Kalpol Sp. z o.o. z Gliwic zatrudni operatorów maszyn do pracy w fabryce od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn Cięcie/ Gięcie/ obróbka skrawania

  • kontrola jakości produkowanych wyrobów

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy na zmiany ( 3 zmiany : 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00)

  • chęć do pracy

  • doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę ( stała współpraca )

  • douczenie do zawodu oraz szkolenia wewnętrzne

  • premie półroczne ( w okresie wakacyjnym, w okresie świątecznym)

  • pracę na w pełni zautomatyzowanej hali produkcyjnej

  • możliwość awansu na lidera zmiany oraz rozwoju w ramach organizacji

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy

  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 704236555