2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rypin
Dodane 12 kwietnia 2024

Zatrudnimy operatora-ustawiacza maszyn produkcyjnych

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rypin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Produkcyjna Promamet Sp. z o.o. z ponad 20-letnim doświadczeniem zatrudni na stałe operatora–ustawiacza maszyn produkcyjnych.

Wymagania :

·  doświadczenie związane z obsługą i ustawianiem maszyn

produkcyjnych lub doświadczenie w zawodach pokrewnych związanych z mechaniką.

· mile widziani mechanicy samochodowi z doświadczeniem

. obowiązkowość, dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

· chęć do nauki i rozwoju

Zakres obowiązków :

·  ustawianie przyrządów na prasach mechanicznych i hydraullicznych

·    obsługa, naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych

·   utrzymanie i dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy :

·      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·      motywacyjny system premiowania

·      jednozmianowy system pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy w naszej firmie proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8-14

Praca w Kowalkach k/Rypina

Lokalizacja

Rypin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rypin
ID: 647010316