2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podlaskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Narew
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy operatora maszyn i urządzeń rolniczych

Lokalizacja

Narew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nowoczesne gospodarstwo rolne zajmujące się uprawą zbóż, rzepaku i kukurydzy zatrudni pracownika na stanowisku - operator maszyn i urządzeń rolniczych

OBOWIĄZKI:

• wykonywanie zabiegów uprawowych, innych prac polowych

• obsługa ładowarek teleskopowych

• transport środków produkcji i płodów rolnych

• obsługa i konserwacja maszyn rolniczych

WYMAGANIA:

• prawo jazdy na ciągniki rolnicze kategorii B+E lub T

• obsługa nowoczesnych ciągników i maszyn rolniczych

• obsługa systemów GPS do prowadzenia równoległego i zmiennego dawkowania

• sumienność w pracy i dbałość o sprzęt

• umiejętność efektywnej organizacji pracy.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie związane z wynikami pracy

• premie uznaniowe

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• rozwój zawodowy

• możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie rolniczym

• możliwość zakwaterowania w miejscu pracy

Wynagrodzenie zależne od umiejętności.

Oferty prosimy kierować na adres e-mail bądź poprzez wiadomość.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Narew,

Podlaskie

Podlaskie, Narew
ID: 811533979