2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursynów
Dodane 14 maja 2024

Zatrudnimy nauczyciela języka angielskiego do dwujęzycznej zerówki!

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Niepubliczne Przedszkole "Szkrabki" na Kabatach zatrudni nauczyciela języka angielskiego do dwujęzycznej grupy 6-latków.

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe pedagogiczne (specjalność uprawniająca do nauczania języka angielskiego).

* Odpowiedzialność, zaangażowanie.

* Wysoka kultura osobista.

Doświadczenie mile widziane!

Zakres obowiązków:

*Prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej zgodnie z obowiązującymi programami nauczania.

*Współpraca z nauczycielkami w grupie (dodatkowo dwie osoby).

*Utrzymywanie relacji z rodzicami.

*Czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności przedszkola.

Oferujemy:

*Atrakcyjne wynagrodzenie.

*Pracę w wymiarze 6 godzin w grupie przedszkolnej (codziennie), w tym 2-3 godziny zajęć dydaktycznych w tygodniu.

*Kameralne grupy (maksymalnie 18-osobowe).

*Pracę w młodym i zgranym zespole.

*Możliwość dofinansowania szkoleń i studiów.

*Pracę w świetnych warunkach z dziećmi ciekawymi świata i współpracującymi rodzicami!

*Dopłatę do pakietu medycznego Medicover.

*Możliwość współtworzenia projektu dwujęzyczności w naszym przedszkolu!

Czekamy na Twoje CV!

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 918257913