2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Ciechocinek
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy na stanowisku Kierowca - Piekarnia POLKORN Ciechocinek

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechocinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Jeden z liderów piekarnictwa w województwie kujawsko-pomorskim, firma „Polkorn” poszukuje Pracowników na stanowisko

KIEROWCA

Główne obowiązki:

  • obsługa klienta - załadunek oraz rozładunek / kontrola jakościowa i ilościowa dostaw towarów

  • pokonywanie stałych tras w obrębie woj. kujawsko-pomorskiego

  • utrzymanie czystości oraz dbałość o dobry stan techniczny powierzonego środka transportu

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy

Oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B

  • doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony

  • sumienności, odpowiedzialności, komunikatywności

  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze w oparciu o umowę o pracę, 5 dniowy system pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4500 do 5000 brutto

  • nowoczesne, wysokiej jakości auta wyposażone w systemy bezpieczeństwa

  • kompleksowy zestaw ubrań roboczych dostosowanych do pory roku,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę

CV prosimy przesyłać pod adres e-mail

Kontakt telefoniczny : 50*****40

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101,

poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Ciechocinek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciechocinek
ID: 422654857