2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Olan Sp. z o.o
Dodane 29 kwietnia 2024

Zatrudnimy na stanowisko: Spawacz

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Olan Sp. z o.o. - polski producent rusztowań i szalunków poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko

Spawacz

Zakres obowiązków

  •  spawanie elementów stalowych i aluminiowych

  • obsługa narzędzi ręcznych do obróbki metalu

  • sprawdzanie jakości wykonanych prac spawalniczych

  •  czytanie rysunków technicznych

  • praca w systemie zmianowym

Od kandydata oczekujemy

  •  wykształcenia średniego lub zawodowego o profilu technicznym

  •  dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu pracy

  •  dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Przyuczenie do zawodu spawacza również chętnie Kobiet.

  • pracę w zgranym zespole nastawionym na współpracę

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 2 zmianowym w godz. 6-14; 14- 22

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie.

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju przy produkcji zaawansowanych konstrukcji stalowych,

  • szkolenia i kursy pracownicze,

  • możliwość dłuższej współpracy na podstawie umowy o pracę

Kontakt: CV prosimy składać osobiście w siedzibie firmy OLAN Sp. z o.o. w Żabokliki , 08-110 Siedlce od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.00, lub przesłać na adres mailowy info(małpa)olan.pl lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 662841123