2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Praga-Północ
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnimy na stanowisko sekretarka biura/ recepcjonistka.

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pracy biura, w tym obsługa centrali telefonicznej

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Prowadzenie kalendarza spotkań

  • Przyjmowanie gości

  • Kontrola wpływających faktur

  • Ścisła współpraca z księgowością biura

  • Rejestracja dokumentów przychodzących oraz wychodzących

  • Bieżące wsparcie innych działów w zadaniach administracyjnych

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu sekretariatu i obsłudze administracyjnej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych

  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne

  • Zorganizowanie, dokładność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Dyskrecja oraz umiejętność zachowania poufności informacji

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji oraz określania priorytetów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 915216035