2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Chmielów
Marcin
Dodane Dzisiaj o 08:22

Zatrudnimy na stanowisko operatora linii produkcyjnej

Lokalizacja

Chmielów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma TELTAR od 18 lat jest wiodącym na polskim rynku producentem rur z polietylenu HDPE do ochrony kabli elektrycznych i światłowodów. Nasze produkty znajdują zastosowanie na terenie UE do budowy sieci kablowych , internetowych czy energetycznych. Posiadamy dwie fabryki na terenie Tarnobrzeskiej Strefy Ekonomicznej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy meżczyzn na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Opis stanowiska pracy:

- obsługa linii produkcyjnych i utrzymanie procesu produkcji ( po okresie przyuczenia )

- praca w systemie zmianowym (system 3 zmianowy) od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków oraz stanowisko pracy omawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Czego oczekujemy:

- doświadczenia w obłudze nowoczesnych linii produkcyjnych

- zaangażowania w powierzone obowiązki

- gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

- punktualności i pozytywnego nastawienia do pracy

- mile widziane aktualne uprawnienia na wózki widłowe

 Co zapewniamy:

- okres próbny do 3 miesięcy i przyuczenie do pracy

- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą z wynagrodzeniem wyższym niż najniższe krajowe

- dodatki w postaci premii miesięcznej

- dodatki w postaci premii świątecznej 2 razy w roku i wakacyjnej

- roczną premie

- ubezpieczenie grupowe

- możliwość rozwoju zawodowego

- stabilne, długotrwałe  zatrudnienie

 CV z historią zatrudnienia  z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na podany adres mail.

Kontaktujemy się z osobami wybranymi na podstawie analizy historii wcześniejszego zatrudnienia potwierdzającej doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnych .

Lokalizacja

Chmielów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Chmielów
ID: 899152264