2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnimy na stałe - DELI PIZZA CH ZAKOPIANKA

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zatrudnimy pracownika do Deli Pizza - Zakopianka

Kraków

Opis stanowiska :

Gastromall Group to jeden z większych operatorów restauracyjnych w Polsce. W skład portfolio firmy wchodzi ponad 125 restauracji własnych i franczyzowych różnych marek, m.in. Olimp, City Break, Bubble Bistro, Deli Pizza, Deli Sandwich. Oprócz prowadzenia tradycyjnych restauracji firma z sukcesem rozwija model delivery, a także posiada własny zakład produkcyjny. Dynamiczny rozwój organizacji i szeroki wachlarz działania stawiają przed ambitnymi pracownikami nieograniczone możliwości rozwoju w strukturach firmy.

Oferujemy:

·      umowę o pracę na pełny etat lub zlecenie

·      szkolenia

·      możliwość awansu i rozwoju zawodowego

·      atrakcyjne warunki pracy

·      posiłki pracownicze

Od kandydatów oczekujemy:

·      dyspozycyjności

·      doświadczenia zawodowego na podanym stanowisku lub chęci do nauki

·      pozytywnej energii

·      badań sanitarno-epidemiologicznych

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 773131807