2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Suwałki
Decco S.A.
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnimy montażystów

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

DECCO S.A. jest producentem systemów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Montażysta

Zadania:

·         Obsługa maszyn do produkcji okien,

·         Realizacja wyznaczonych celów produkcyjnych,

·         Współpraca z innymi działami,

Wymagania:

·         Mile widziane wykształcenie techniczne,

·         Sumienność, dokładność, precyzyjność,

·         Umiejętność pracy w zespole,

·         Doświadczenie w branży okiennej będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

·         Pracę w doświadczonym zespole, w miłej atmosferze,

·         Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

·         Możliwość skorzystania z programu MultiSport o Medicover, grupowego ubezpieczenia na życie i ZFŚS.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli (CV bez klauzuli nie będą rozpatrywane): „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DECCO S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z przepisami  o ochronie danych osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Ponadto oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Decco S.A. z siedzibą w Warszawie 04-611 przy ul. V Poprzecznej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe będą przetwarzane 3 miesiące od dnia złożenia aplikacji.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 880380295